Miesiąc: Luty 2016

Najczęściej kupowanymi wypiekami produkowanymi przez statyczną cukiernia Poznań jest pieczywo (jeśli pełni ona także funkcję piekarni, a tak najczęściej jest) i słodkie bułki. Na kolejnych miejscach w rankingu najchętniej sprzedawanych produktów cukiernia Poznań są nieskomplikowane ciasta typu chałka lub ciasto drożdżowe a także ciastka (między innymi maszynkowe), których przygotowanie jest zwykle długotrwałe, a koszt tych wyrobów w cukierni jest niezbyt wielki.

Bez kategorii

Dzieci uwielbiają wszystko, co cechuje się wieloma kolorami, dlatego przygotowując torty dla dzieci Poznań cukiernia Poznań wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów:  bardzo modne w ostatnim czasie stało się tworzenie tak zwanych „tęczowych tortów”, co polega na tym, że wysoki, zwykły tort jest przełożony wieloma warstwami różnobarwnej masy, do której dodaje się kolorowe barwniki.

Bez kategorii

Często możemy spotkać się z opinią, że robienie wykwintnych tortów weselnych źle wpływa na gości. Oczywiście, zbyt duży dodatek słodkich, mdłych składników do mas, które zawierają praktycznie wszystkie torty weselne Poznań może stwarzać zagrożenie dla ucztujących, najczęściej spożywających alkohol gości.

Bez kategorii

Każda cukiernia Poznań, która produkuje swoje wyroby na masową skalę musi spełniać pewne wymagania. Są one określone w normach i specjalnych aktach prawnych, o których zwykły kupujący np. torty dla dzieci Poznań nie ma pojęcia. Dotyczy to nie tylko wypieków, które wytwarza cukiernia Poznań, ale ogólnie przemysłu spożywczego a zatem także producenci substancji dodawanych do wypieków muszą trzymać się norm.

Bez kategorii